Szyte na wymiar
Nasze wzory szyjemy pod wymiar ustalany przez klienta w szczegółach naszych ofert, co wiąże się z trzy lub czterodniowym czasem realizacji ale także zapraszamy do skorzystania z oferty wyrobów już gotowych, licząc, że Państwo znajdziecie interesujący Was wymiar, w zakładce :Wysyłka
Obrusy owalne

Objaśnienia

Większość wzorów oferowanych przez naszą pracownię i występujących w naszej ofercie sklepu, możemy wykonać też w wariancie owalnym. Przez "wariant owalny" rozumiemy kształt stołu, a co za tym idzie kształt obrusu, gdzie dwie połówki równego okręgu (koła) są rozdzielone łącznikiem o określonej długości, w wyniku czego otrzymujemy kształt o dwóch wymiarach: długości i szerokości.


Owal rozkładany
 Rys: Stół rozkładany

Dotyczy to stołów okrągłych z możliwością ich rozkładania i stołów, których kształt jest stały i przypomina z grubsza dwie połówki koła połączone ze sobą równym odcinkiem o równoległych krawędziach.Stół nierozkładany
Rys: Stół nierozkładany

Dla odróżnienia, bywają też stoły o charakterze klasycznym lub wytwarzane na specjalne zamówienia o kształcie eliptycznym, romboidalnym lub sześciokątnym. Jednak najważniejszym czynnikiem charakteryzującym nasz "wariant owalny", to kształt dwóch połówek kół połączonych prostym odcinkiem stołu.

Realizacja

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani jakimś wzorem obrusu, będącego w naszej ofercie ale w wariancie owalnym, to prosimy o podanie w wiadomości Email lub telefonicznie:

  • nazwy lub kodu (podanego pod opisem produktu w szczegółach produktu)
  • Wymiarów: długości i szerokości, korzystając z poradnika umieszczonego u dołu strony

Email: szytenawymiar@margarytkaart.pl
Można też skorzystać z : formularza kontaktowego

Tel: 605694045

Czekamy na Twój telefon
od poniedziałku do piątku w godz.: 11.00 - 17.00
w soboty: 10.00 - 14.00

Po otrzymaniu od Państwa zapytania prześlemy wycenę i warunki realizacji zamówieniaPorady dotyczące wyboru wymiaru:
Przy wyborze wymiaru obrusu, prosimy uwzględnić długość zwisu obrusu względem krawędzi posiadanego przez Państwa stołu, i doliczyć tę długość do każdej ze stron stołu, aby zwis ten układał się swobodnie i elegancko (standardowo zakłada się 20-25 cm, ale nie mniej niż po 15 cm, lub wg indywidualnego uznania).
Przykład: Jeśli mamy stół owalny o wymiarach: 80 cm na 160 cm, to przy długości zwisu 20 cm, obrus winien mieć wymiar 120 x 200 cm.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl