Bieżniki na stół lub ławę, w rozmiarach 40 i 50 cm szerokości, od 100 do 200 cm długości, w kolorze białym, ecru, beżowym, szarym i wielobarwne. Bieżniki plamoodporne pokrywane warstwą hydrofobową, Bieżniki lniane, nowoczesne bieżniki do salonu i jadalni, bieżniki świąteczne i ponadczasowe bieżniki rustykalne z dekoracyjnymi elementami wykończeniowymi typu bawełniane koronki, ozdobne tasiemki lub zwykły sznureczek nawiązując drobnymi zdobieniami do stylistyki retro, Shabby Chic lub wzornictwa secesyjnego w domowym, sielskim charakterze.

Bieżniki na stół

Bieżnik na ławę lub stół to dekoracyjny element tekstylny, który ma szerokie zastosowanie w aranżacji wnętrz. Oto kilka popularnych zastosowań bieżnika:

Dekoracja stołu:

Bieżniki najczęściej używane są do dekoracji stołów. Mogą być położone wzdłuż boków stołu lub poprzecznie, w zależności od preferencji i rozmiaru bieżnika. Dodają one elegancji i stylu do codziennych posiłków oraz uroczystych okazji, takich jak świąteczne przyjęcia czy rodzinne obiady.

Ścieżka na stole: Jeśli nie chcesz przykrywać całego stołu obrusem, połóż bieżnik wzdłuż boków stołu jako ozdobną ścieżkę. Możesz wybrać kontrastujący kolor lub wzór, który urozmaici wystrój stołu.

Bieżniki na komody, szafki lub konsolki:

Bieżnik może być umieszczony na meblach, takich jak komody, szafki czy konsolki, aby dodać im subtelnego uroku. Jest to szczególnie popularne w sypialniach, salonach lub jadalniach.

Dekoracja ławki lub sofy:

Bieżnik może być wykorzystany do udekorowania oparcia ławki lub sofy. Daje to efektowny i jednocześnie praktyczny element wystroju wnętrza, chroniąc jednocześnie tapicerkę mebla.

Dekoracja okna:

Niektóre bieżniki mogą być wykorzystane jako element dekoracyjny na zasłonach. Umieszczenie bieżnika na karniszu nad zasłonami lub na listwie rolety dodaje przestrzeni subtelnego wykończenia.

Dekoracja łóżka:

W niektórych aranżacjach bieżnik może być wykorzystywany do udekorowania łóżka, zwłaszcza w przypadku łóżek typu skrzyniowego lub wtapianego w ścianę. Dodaje to przytulności i elegancji sypialni.

Dekoracja ściany:

Bieżniki o nietypowych wzorach i kształtach mogą być użyte jako element dekoracyjny na ścianach. Można je powiesić na listwach ozdobnych lub drewnianych drążkach, aby stworzyć ciekawe aranżacje ściennych dekoracji.

Dekoracja na krześle:

Zawieś bieżnik na oparciu krzesła, szczególnie jeśli masz proste drewniane krzesła. To doda im stylu i wygodnie je odseparuje od innych krzeseł.

Obramowanie na lustrze:

Jeśli masz lustro na ścianie, użyj bieżnika jako obramowania wokół lustra. To ciekawy sposób na dodanie elegancji i nadania lustru charakterystycznego wyglądu.

Co w przypadku gdy potrzebujemy wymiar niestandardowy czyli Szyte na wymiar:

Jeśli w opcjach wyboru wymiaru nie występuje interesujący Cię rozmiar bieżnika to prosimy o kontakt:formularz kontaktowy
lub tel: 605 694 045 albo zapraszamy na stronkę Szyte na wymiar.

Podsumowanie:

Pamiętajmy, że zastosowania bieżnika są ograniczone jedynie wyobraźnią. Można eksperymentować z różnymi miejscami i sposobami jego umieszczenia, aby stworzyć oryginalne i przyciągające uwagę aranżacje w swoim wnętrzu tym bardziej, że nie jesteśmy ograniczeni wymiarami.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl