O nas

Witamy w margarytkaArt

Ideą naszego sklepu jest kultywowanie tradycji spożywania obiadów w rodzinnym gronie przy pięknie nakrytym stole. Obrusy zawsze odgrywały znaczącą rolę w codziennym życiu i rodzinnych tradycjach, mają niezwykle długą historię i od prawie 2000 lat są wysoko cenionym artykułem domowym. Wiele osób powraca do starych tradycji w swoich domach i czyni nieugiętą próbę zebrania całej rodziny, przyjaciół przy wspólnym stole nakrytym pięknym obrusem.

Jeśli odwiedziłeś naszą stronę, jesteś jedną z tych osób i dlatego mamy nadzieję, że któryś z oferowanych naszych obrusów może być tym, którego potrzebujesz, aby stworzyć przytulną, odświętną oprawę na kolejny rodzinny posiłek. W kategorii Obrusy oferujemy asortyment tradycyjnych obrusów, w większości naszych projektów wykonanych z lnu, bawełny, a dla osób praktycznych, ceniących elegancję proponujemy kolekcję obrusów plamoodpornych w różnych kształtach, wzorach i kolorach.

Pragniemy, aby zakupy w naszym sklepie stały się chwilą odprężenia i relaksu. Liczymy, że powiedzenie, "Połączyć przyjemne z pożytecznym", będzie miało w tym przypadku zastosowanie. Dziękujemy za wizytę i mamy nadzieję, do zobaczenia wkrótce wśród naszych klientów. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami.Email: obrusyozdobne@margarytkaart.pl
Można też skorzystać z : formularza kontaktowego

Tel: 605694045

Czekamy na Twój telefon
od poniedziałku do piątku w godz.: 11.00 - 17.00
w soboty: 10.00 - 14.00

Witamy w margarytka Art

Mamy nadzieję, że w naszym sklepie znajdziesz propozycje, które są odpowiednie do pomysłów na prezent na każdą okazję dla Ciebie, rodziny lub znajomych i dla domu;
od prostej biżuterii do przedmiotów dekoracyjnych, takich jak: obrazy, grafiki, reklamy metalowe, fotografie, tekstylia dekoracyjne i wiele innych.
Oferujemy książki używane, także przedwojenne, często "perełki" antykwaryczne, w pojedynczych egzemplarzach, wydanych w małych nakładach lub których nakład się wyczerpał, autografy, czasopisma, pocztówki, zdjęcia itp.

Tu z nami, jeśli chcesz, możesz zmienić charakter domu, stworzyć przytulną, romantyczną atmosferę lub nadać bardziej magiczny klimat, dzięki dodaniu proponowanych przez nas dodatków : zasłon, firan, rolet, obrusów, bieżników, poduszek i poszewek.
Bez względu na idealny dom zapraszamy na wyprawę po naszych działach, gdzie mamy nadzieję, że znajdziesz coś dla Siebie!
Nasz dom jest o nas!                                                                                        
Czasami, wystarczy zmienić  niewielki szczegół, aby tchnąć do domu nowe życie, uzyskać romantyczny, ale również przytulny, elegancki i wyrafinowany styl,
a przez to poczuć się lepiej !

Najłatwiej i najszybciej zrobić to za pomocą dekoracyjnych artykułów.

Pragniemy, aby zakupy w naszym sklepie stały się chwilą odprężenia i relaksu.  
Liczymy, że powiedzenie, "Połączyć przyjemne z pożytecznym", będzie miało w tym przypadku zastosowanie.

Dziękujemy za wizytę i mamy nadzieję, do zobaczenia wkrótce wśród naszych klientów.

Zapraszamy równolegle do odwiedzania naszych aukcji w serwisie Allegro,

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email: obrusyozdobne@margarytkaart.pl
lub telefonicznie pod numerem

605694045

Życzymy udanych zakupów
margarytkaArt

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl