Szyte na wymiar

Internetowa kolekcja obrusów na zamówienie pozwala zaspokoić najróżniejsze potrzeby i gusta dzięki możliwościom indywidualizacji, począwszy od wymiarów, kształtów poprzez tkaniny i kolory, aż po obszycia.
Obrusy na wymiar wykonujemy dla wszystkich, którzy potrzebują niestandardowych rozmiarów lub chcą mieć obrus wyjątkowy, o konkretnym wzorze. Jesteśmy do Państwa dyspozycji, aby wysłuchać Państwa próśb i wspólnie zdecydować, jaki uszyć Państwa wyjątkowy obrus.

czytaj całość »
Tkaniny plamoodporne

Kilka niezbędnych informacji na temat obrusów plamoodpornych.

Tkanina plamoodporna (hydrofobowa), z której szyjemy nasze obrusy, tak jak każda tkanina naturalna, wykonana jest technologią włókienniczą. Z tą jednak różnicą, że przędzą nie jest len czy bawełna, a włókna poliestru. Ciekawą cechą tego produktu, z którego szyjemy nasze obrusy, jest to, że faktura tkaniny imituje fakturę prawdziwego lnu.

czytaj całość »
Obrusy owalne

Większość wzorów oferowanych przez naszą pracownię i występujących w naszej ofercie sklepu, możemy wykonać też w wariancie owalnym. Przez "wariant owalny" rozumiemy kształt stołu, a co za tym idzie kształt obrusu, gdzie dwie połówki równego okręgu (koła) są rozdzielone łącznikiem o określonej długości, w wyniku czego otrzymujemy kształt o dwóch wymiarach: długości i szerokości.

czytaj całość »
Porady dotyczące doboru wymiaru obrusu

Przy doborze wymiaru obrusu, pamiętając, że wszystkie wymiary podawane w sklepie są wymiarami obrusów, prosimy uwzględnić długość zwisu obrusu względem krawędzi posiadanego przez Państwa stołu, i doliczyć tę długość do każdej ze stron stołu, aby zwis ten układał się swobodnie i elegancko (standardowo zakłada się 20-25 cm, ale nie mniej niż po 15 cm, lub wg indywidualnego uznania). W tym artykule postaramy się odpowiedzieć jak nie pogubić się przy wyborze wymiaru obrusu.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl