Obrusy owalne

Objaśnienia

Większość wzorów obrusów oferowanych przez naszą pracownię i występujących w naszej ofercie sklepu, możemy wykonać też w wariancie owalnym na stół owalny. Przez "wariant owalny" rozumiemy kształt stołu, a co za tym idzie kształt obrusu, gdzie dwie połówki równego okręgu (koła) są rozdzielone łącznikiem o określonej długości, w wyniku czego otrzymujemy kształt o dwóch wymiarach: długości i szerokości.


Stół owalny rozkładany
Rys: Stół owalny rozkładany

Dotyczy to stołów okrągłych z możliwością ich rozkładania i stołów, których kształt jest stały i przypomina z grubsza dwie połówki koła połączone ze sobą równym odcinkiem o równoległych krawędziach.Stół nierozkładany
Rys: Stół owalny nierozkładany

Dla odróżnienia, bywają też stoły o charakterze klasycznym lub wytwarzane na specjalne zamówienia o kształcie eliptycznym, romboidalnym lub sześciokątnym. Jednak najważniejszym czynnikiem charakteryzującym nasz "wariant owalny", to kształt dwóch połówek kół połączonych prostym odcinkiem stołu.

Realizacja

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani jakimś wzorem obrusu, będącego w naszej ofercie ale w wariancie owalnym, to w pierwszej kolejności prosimy zajrzeć do kategorii Obrusy owalne i sprawdzić czy nie występuje już aktualizacja tego wzoru w wariancie owalnym. Jeśli jeszcze takiego wariantu tam nie ma to prosimy o podanie w wiadomości E-mail lub telefonicznie:

  • nazwy lub kodu (podanego pod opisem produktu w szczegółach produktu)
  • Wymiarów: długości i szerokości, korzystając z poradnika doboru wymiaru umieszczonego u dołu strony

Email: szytenawymiar@margarytkaart.pl
Można też skorzystać z : formularza kontaktowego

Tel: 605694045

Czekamy na Twój telefon
od poniedziałku do piątku w godz.: 11.00 - 17.00
w soboty: 10.00 - 14.00

Po otrzymaniu od Państwa zapytania prześlemy wycenę i warunki realizacji zamówienia

Dobrze też jest zapoznać się ze sposobami doboru właściwego wymiaru obrusu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl